Підвищення обізнаності щодо туристичних пропозицій Львівщини – у центрі онлайн-зустрічі

Гості та мешканці Львова все більше цікавляться туристичними локаціями області та пропозиціями активного дозвілля в горах та на природі. Про це інформують в управління туризму та природних курортів Львівської ОДА. 

Відтак, вчора відбулась робоча онлайн-зустріч із представниками туристично-інформаційних центрів Львова, Дрогобича, Трускавця та Самбора.

Захід має на меті налагодження співпраці, обмін досвідом та підвищення обізнаності щодо туристичних пропозицій області. Під час оспілкування керівники туристично-інформаційних центрів представили основні туристичні об`єкти для відвідування,  розповіли про «магніти» своїх територій, зокрема локальну продукцію та цікаві атракції.

Зазначимо, що відповідно до ситуації в світі через пандемію коронавірусу, більшість людей обиратимуть відпочинок на відкритих територіях. Тут Львівщина має великий потенціал, оскільки на території області розташовані національні природні парки й заповідні території, відомі лікувальні та гірські курорти.

Т.в.о. начальника відділу маркетингу та промоції управління туризму та курортів облдержадміністрації Юлія Стукало розповіла колегам з центру туристичної інформації міста Львів про пропозиції активного та екологічного туризму, умови безпечного сходження в гори, пропозиції оздоровчого відпочинку та гастрономічний напрям туризму.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*