Підвищення конкурентоздатності на ринку праці – ключове питання круглого столу з освітянами та управлінцями

Сьогодні, 23 березня, у приміщенні НУ «Львівська Політехніка», відбувся круглий стіл на тему «Підвищення конкурентоздатності на ринку праці органів місцевого та державного управління в умовах децентралізації». Організатори заходу – Громадська рада при Львівській ОДА та Департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

«Реформа децентралізації – це платформа, на яку потрібно далі накладати всі інші дії, заходи і стратегії. Це реформа освіти, охорони здоров’я, дорожнього господарства і всі інші реформи, які необхідні для цілісного розвитку території і області та країни в цілому. За 2017 рік в ОТГ тільки з основних інфраструктурних джерел було вкладено понад 170 млн гривень. Цими громадами було зреалізовано 245 інфраструктурних проектів і сьогодні дуже важливо піднімати питання пов’язані з кадровою політикою територіальних громад. В цьому контексті велику роль відіграють і вищі навчальні заклади, професійно-технічні навчальні заклади і громади. І тут потрібно говорити про підготовку нових фахівців, які би поповнили кадрове забезпечення і місцевого самоврядування і державної влади», – зазначив Роман Филипів.

Відтак порушили питання процесу децентралізації та стану кадрового резерву в об’єднаних територіальних громадах, а також готовність випускників ВИШів до державної служби в умовах децентралізації.

Захід об’єднав управлінців, освітян, наукове середовище, студентів та представників профспілок державних служб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*