Підведено підсумок обласного огляду-конкурсу читців та художньо-просвітницьких колективів до дня народження Т. Г. Шевченка

На Львівщині підведено підсумок роботи обласного огляду-конкурсу читців та художньо-просвітницьких колективів, присвячений підготовці до проведення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, який проходив у приміщенні Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи 17 березня 2013 року.

Обласний огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів, сприяв широкій популяризації поетичних творів, присвячених Великому Кобзареві, утвердженню краси українського слова, підвищенню художньо-виконавської майстерності читців та художньо-просвітницьких колективів, виявленню і підтримці мистецьких талантів.

В обласному огляді-конкурсі взяли участь 26 окремих виконавців та 5 художньо-просвітницьких колективів. Учасники з 15 районів та міст області виборювали місця в чотирьох номінаціях.

Отож, переможцями огляду-конкурсу стали:

В номінації «Старша вікова категорія»

І МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Наталія Матвійчук, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Вовчатичі Жидачівського району;
– Руслана Антонюк, учасниця художньої самодіяльності Сокальського районного Народного дому;
– Оксана Березнюк, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Новий Став Кам’янка-Бузького району.

II МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Марія Квас, методист культурно-просвітницької роботи Золочівського районного Народного дому ;
– Богдан Михайлишин, учасник художньої самодіяльності Дрогобицького районного Народного дому.

III МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Роксолана Серватович, учасниця художньої самодіяльності Радехівського районного Народного дому ;
– Лілія Кочеткова, методист театрального жанру Сколівського районного Народного дому «Бескид».

В номінації «Молодша вікова категорія»

І МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Наталія Шевчук, учениця Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка.

II МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Ярина Лоїк, учасниця художньої самодіяльності Перемишлянського районного Народного дому;
– Любомир Дерич, учасник театру-студії «Подих Мельпомени» хорової школи «Щедрик» м. Стрий.

III МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Ірина Яцишин, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Ластівка Турківського району.
В номінації «Авторська поезія»

І МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Богдан Бовшик, поет, читець Жовківського районного Народного дому.

II МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Володимир Тимцьо, поет, читець Народного дому с. Милошовичі Пустомитівського району.
В номінації «Інсценізація творів Т. Г. Шевченка»

І МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– не присвоювалося.

II МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Театр естрадних мініатюр «Веселограй» Народного дому м. Червоноград, керівник – Алла Мельник.

III МІСЦЕ ТА ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:
– Народний художньо-просвітницький колектив «Наддністряночка» Народного дому с. Рудники Миколаївського району.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*