Підтримував і буду підтримувати українського, а особливо львівського товаровиробника, – Олег Синютка

Про це сьогодні, 23 лютого, заявив на брифінгу голова Львівської ОДА Олег Синютка під час огляду виробничих потужностей ПАТ «Концерн Електрон» спільно з Першим Віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим.

“Це антиукраїнська політика тих очільників, які хочуть сьогодні на терени Львова та України привести машинобудівну закордонну продукцію, а не ту, яка виробляється на концерні “Електрон”. Я вважаю, що це є неприпустимо. Це шовінізм у економіці та просування антиукраїнських речей у економіку”, – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, він додав: ” Я переконаний, що суспільство сьогодні спільно з Урядом повинно об’єднатися на підтримку українського та, зокрема, львівського товаровиробника. Адже на наших просторах повинні їздити «електрони», а на наших дорогах  не припустимо лобіювати виробників інших країн”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*