Підтримка уряду та інвентаризація: на Львівщині динамічно розвивається агропромисловий напрям

Про агропромисловий розвиток як один із ключових напрямків розвитку промисловості області, у четвер, 8 лютого під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з ключовими інвесторами Львівської області, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Маючи не найкращий запас земельних ресурсів, ми сьогодні маємо одну з найкращих динамік в Україні агропромислового розвитку.  І це є наслідок того, що ми зробили ставку на дрібні і середні фермерські господарства. Тут є дві речі. Перша – це підтримка урядом тваринництва, рослинництва, вітчизняного машинобудування – це ті речі, які сьогодні насправді очікує українське село. Друга річ – це інвентаризація землі. Адже рівень тінізації у використанні земель сьогодні насправді становить небезпеку не лише для національної економіки, але й для держави», – зазначив Олег Синютка.

Як розповів очільник області, за підсумками інвентаризації в області виявили 50 тис гектарів незадіяною або ж незаконно задіяної землі. Відтак, спільними зусиллями вдалось досягти позитивних результатів агропромислового розвитку.

«Після інвентаризації землі на Львівщині ми з’ясували, що 50 тис гектарів, а це 25 % від всіх державних земель, або не обробляються взагалі, або ж обробляються незаконно. Після конкретних кроків наведення порядку у цій сфері ми отримали дуже позитивний результат в агропромисловому комплексі. Ключем до цього є перехід до ринкових умов і я переконаний, що земля повинна бути товаром, товаром при обмеженні власності тільки для українських громадян і при обмеженні власності в одні руки», – додав Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*