Підтримка об’єднаних територіальних громад: у Львівській ОДА відбулась робоча зустріч

3 жовтня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський провів робочу нараду із експертами Ініціативи «Львівський регуляторний Хаб», що імплементується Школою управління Українського католицького університету за підтримки Програми USAID «Лідерство  в економічному врядуванні».

У межах зустрічі координатор Ініціативи Тарас Хавунка поінформував про поточні напрацювання діяльності Ініціативи, зокрема пропозиції щодо вдосконалення процедури надання місць для розміщення літніх майданчиків, в тому числі переведення подачі документів в електронну форму, модельний порядок  роботи із регуляторними актами у місцевих радах, консультативну допомогу новоствореним ОТГ Львівської області у розробці рішень щодо ставок  місцевих податків.

Також сторони поспілкувались щодо перспективних напрямків та плану діяльності на 2018 рік.

Ростислав Замлинський надав рекомендації щодо пріоритетних напрямків подальшої роботи, зокрема наголосив на необхідності надання практичної допомоги громадам у розробці комплексу регуляторних рішень, в тому числі шляхом проведення низки спеціалізованих тематичних тренінгів для голів ОТГ, які включатимуть обмін досвідом між громадами із різними строками діяльності та розробку концепцій регулювань.

 

Довідково

Львівський регуляторний хаб – пілотна ініціатива, створена при Школі Управління Українського Католицького Університету, за підтримки USAID ЛЕВ  «Лідерство в економічному врядуванні», Комітету підприємців Львівщини та Львівської обласної державної адміністрації.

Хаб позиціонує себе як ефективний майданчик комунікації між владою, бізнесом та громадськістю для створення, обговорення та впровадження якісних регулювань. Опираючись на інтелектуальні ресурси УКУ, КПЛ та залучених експертів, завданням Центру є створення незалежної та сталої регуляторної та антикорупційної експертизи на місцевому та регіональному рівнях.

Серед іншого, команда хабу займається аналізом діючих регуляторних процедур, актів та механізмів здійснення регуляторної політики у органах місцевої влади, розробкою, на основі кращого існуючого досвіду, регуляцій з питань, які є пріоритетними та, в той же час, болючими для підприємців та громад, поширенням досвіду серед інших регіонів та відстеженням результативності діючих місцевих рішень.

Хаб є відкритим для співпраці з зацікавленими громадськими організаціями та науково-освітніми інституціями.

​Серед ключових напрямків діяльності: співпраця з об’єднаними територіальними громадами, співпраця з іншими органами місцевого самоврядування,  ​упорядкування літніх майданчиків, удосконалення регламентів органів місцевого самоврядування, написання експертних висновків до проектів рішень​, співпраця з Державною Регуляторною Службою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*