Підприємцям для заготівлі ягід, грибів, лікарських рослин необхідно отримати дозвіл

Для постійних лісокористувачів області затверджено ліміти спеціального використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Зважаючи на це, підприємцям, які спеціалізуються на заготівлі плодів, ягід, грибів, лікарських рослин тощо, аби здійснювати свою діяльність, необхідно отримати на неї дозвіл – лісовий квиток. Для цього їм слід звернутися до постійних лісокористувачів, яким затверджено ліміти спеціального використання лісових ресурсів.

“Постійні лісокористувачі – це лісогосподарські підприємства, які мають право: на ведення у встановленому порядку лісового господарства; власності на заготовлену продукцію і доходи від її реалізації (крім доходів від реалізації продукції, одержаної від догляду за лісом та інших лісогосподарських заходів); користування земельними ділянками лісового фонду для потреб мисливського господарства, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт “, – пояснила  директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

З переліком лісогосподарських підприємств можна ознайомитися тут.

А зі встановленими лімітами  –  тут: додаток 1, додаток 2. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*