Підприємців запрошують до участі у тренінгу з управління бізнесом

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львів 6-8 червня запрошує підприємців на тренінг «Управління зростанням бізнесу». Проект спрямований на розвиток бізнес-середовища України за підтримки ЄБРР.

У власній справі важливо вчасно оцінити усі ризики та можливості. Проаналізувати, які кроки і рішення потрібно зробити, щоб бізнес зростав і приносив прибуток, продукт ставав краще і споживач надавав перевагу саме вашому бренду. Програма розроблена спеціально для власників та ключових менеджерів бізнесів сектору легкої промисловості, деревообробки та виробників-брендів.

На тренінгу підприємці здобудуть навички, необхідні для ефективного управління компанією чи брендом на етапі активного зростання. Зможуть визначити та опрацювати бізнес-модель власного бізнесу, виявити кореневі проблеми бізнесу, оцінити перспективи і можливості для зростання, отримати практичні знання для розширення бізнес-можливостей, опрацювати власні кейси та створити план розвитку бізнесу.

Під час інтенсивного навчання з тренерами Альоною Калібабою та Катериною Ушаковою, ви здобудете набір навичок та компетенцій для ефективного управління зростанням бізнесу.

Катерина Ушакова — одна із найкращих маркетологів України за рейтингом MarketingMediaReview «35 до 35». Найкращі спеціалісти рекламно-комунікаційного ринку України»  та володарка премій EffieAwards Україна. Фасилітаторка програми CreativeEnterpriseUkraine. Має експертизу у бізнес-стратегіях та розбудові бізнесу. Створила та очолила діджитал-агенцію Liquid7.

Альона Калібаба— керуюча партнерка ChasopysCreativeFamily, ідеолог RadarTech і експертка Телеком-акселератора, співзасновниця Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab. Раніше керівниця програми для стартапів бізнес-акселератора HappyFarm (2012-2014, 5 програм, 42 стартапів). Має експертизу в підприємництві, стартапах, інноваціях, створенні та управлінні проектами/акселераторами.

Програма тренінгу:

6 червня, 9:00-18:00 — Модуль 1. Бізнес-моделювання та масштабування

7 червня, 9:00-18:00 — Модуль 2. Системність бізнесу та пошук кореневої проблеми

8 червня, 9:00-18:00 — Модуль 3. Сценарії та стратегії масштабування

Зареєструватись для участі можна за посиланням. Вартість участі 7 400 грн (з ПДВ) для одного учасника. За детальною інформацією можна звертатись за номером +380 067 67 47 012 або пошта: lviv@bisc.org.ua

Локація: BusinessHub, вул, Шота Руставелі 12, Львів

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львів заснований на базі Агенції економічного розвитку PPV KnowledgeNetworks за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*