Підприємців запрошують до Києва на “Польський бізнес день”

24 листопада 2016 року на НСК “Олімпійський” у Києві відбудеться V Міжнародний форум “ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ”. Цей захід вже п’ятий рік поспіль об’єднує бізнес-спільноту Польщі та України для започаткування та розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Традиційно у роботі форуму візьмуть участь інвестори та підприємці, представники державних та місцевих органів влади, фінансових інституцій та консалтингових компаній з обох країн. До участі також запрошують власників та керівників підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.

Серед організаторів – відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Міжнародне товариство польських підприємців в Україні, Міжнародний правовий центр EUCON, Міжнародний аудиторський союз.

Для тих, хто пройшов реєстрацію завчасно, діють спеціальні умови участі.

Додаткова інформація за телефоном: +380 (44) 238 09 44, контактна особа Олена Вакулік, events@eucon.ua. Реєстрація для представників бізнесу доступна на сайтах: www.eucon.ua, www.ukrbizpol.org.

Умови участі, детальна програма та реєстрація доступні за посиланням: http://eucon.ua/uk/?p=5607

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*