Підприємців закликають допомогти учасникам АТО працевлаштуватися

Упродовж минулого року, а також у січні 2016 року роботу шукали 1618 демобілізованих учасників АТО. Проте вдалося працевлаштувати лише 197 армійців, з них 81 – організували власний бізнес. Про це повідомили в Львівському обласному центрі зайнятості.

Станом на 1 лютого 2016 року у центрах зайнятості Львівщини продовжують отримувати соціальні послуги 1233 учасники АТО: найбільше  у Львівському міському (297), а також Жовківському (67) та Бродівському (65) центрах зайнятості.

Зважаючи на непросту ситуацію на ринку праці, на Львівщині на одну вакансію претендують 13 безробітних, обласний центр зайнятості закликає працедавців, котрі готові запропонувати гідний заробіток, допомогти учасникам АТО у працевлаштуванні.

За потреби на замовлення фірм і компаній центри зайнятості готові організувати професійне навчання, у тому числі шляхом стажування безпосередньо на виробництві.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*