Підприємців та народних майстрів Львівщини запрошують на Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

З 9 до 11 квітня 2015 року в приміщенні Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) за підтримки державного управління справами проводитиметься Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок (надалі – Великодній ярмарок).
Організатором Великоднього ярмарку є Державне підприємство «Національний центр ділового і культурного співробітництва «Український дім», який перебуває в управлінні Державного управління справами.
Основною метою якого є підтримка вітчизняних товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а також популяризація унікальних традицій та культури нашої держави.
До участі у Великодньому ярмарку запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії, магазини подарунків, зацікавлені установи та організації області.
Додаткову інформацію щодо умов проведення Великоднього ярмарку можна отримати на Державному підприємстві «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» за тел.: 044-278-84-90, 067-434-68-44  (контактна особа – Нікіфорова Олена Вікторівна)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*