Підприємців області привітали із професійним святом

Сьогодні, 4 вересня, відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця.

Кращих бізнесменів в межах зустрічі керівництва федерації роботодавців України із представниками бізнесу Львівської області зі святом привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«За те, що Львівщина є одним з лідерів в Україні за динамікою надходжень до бюджету, варто подякувати нашим підприємцям. Вашими зусиллями наша область також має новостворені робочі місця.  Для нас важливо збільшити обсяги виробництва за рахунок розширення ринку збуту. Окрема подяка нашим бізнесменам за підтримку українського війська. У те, що ми разом зробили за 4 роки, мало хто вірив. Як говорив Президент, завдяки створенню фонду підтримки армії, волонтерства, сплати податків і військового збору – за народом України тепер стоїть висококваліфіковане та добре озброєне військо. Пам’ятайте, що наша держава мусить бути підтримана сумлінною сплатою податків, і тоді усім буде легше жити й працювати», – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, в межах урочистостей відзначили переможців обласного конкурсу на звання «Краще мале підприємство Львівщини», «Краща жінка – підприємець Львівщини», «Кращий молодий підприємець Львівщини».

Відтак, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та з нагоди Дня підприємця тридцятьом підприємцям оголосили Подяку голови облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*