Підприємців Львівщини запрошують взяти участь у торговій місії до В`єтнаму

В період з 9 по 10 жовтня в межах офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до В’єтнаму торгово-промислова палата України організовує бізнес-місію до м. Хошимін (В’єтнам).

Протягом перебування у В’єтнамі члени місії будуть присутні під час офіційних зустрічей, братимуть участь в українсько-в’єтнамському бізнес-форумі (м. Хошимін), а також відвідуватимуть провідні компанії м. Хошимін. Також буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями вибраного профілю та сфери діяльності.

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Реєстрація відкрита до 2 жовтня (включно) за посиланням.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них в’єтнамських ринках.

Довідково:

Згідно із попереднім кошторисом орієнтовна вартість участі становить 1500-1600 доларів США на 1 учасника (вартість включає переліт Київ-Хошимін-Київ, 3 ночі в готелі класу 3* або 4*, візову підтримку та витрати пов’язані з організацією ділових зустрічей).

Логістичні питання можуть бути вирішені самостійно за Вашим бажанням.

Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Сектору з просування експорту Львівської обласної державної адміністрації за тел.: (032) 2612713,  e-mail: loda.export@gmail.com

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*