Підприємці Львівщини розпочали навчання у Школі експортера

Сьогодні, 4 жовтня, майже три десятки підприємців із Львівщини розпочали навчання у Школі експортера. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Розпочався захід підписанням Меморандуму щодо реалізації проекту «Школа експортера для початківців» між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською торгово-промисловою палатою, Національним університетом «Львівська політехніка» та Асоціацією професійних митних посередників.

«Сьогодні ми маємо професійну Торгово-промислову палату, яка охоплює широке коло бізнесу, висококваліфікований професорсько-викладацький склад, бізнес-асоціації, партнерів, які сьогодні об’єднуються, щоб зробити життя мешканців області кращим та розвивати нашу область та країну в цілому. Також ми маємо дуже хорошу динаміку по промисловому виробництву, експорту. Сьогодні ми маємо потенціал для розвитку – велику кількість підприємців, які виготовляють якісну продукцію і цю продукцію потрібно поширювати на закордонні ринки. І важливо сьогодні бути конкурентоздатними на світовому ринку. Завдяки школі експортера ми хочемо навчати наших підприємців основам експорту, допомогти розуміти як долати різноманітні перепони на цьому шляху і виходити на зовнішні ринки», – зазначив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Андрій Кісера.

Перший модуль для учасників Школи прочитав керівник напрямку дослідження ринків Офісу з просування експорту Мінекономрозвитку Дмитро Носов, який розповів підприємцям про відбір цільових ринків та їх дослідження, маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту.

Загалом в межах курсу передбачено 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

– попередній відбір цільових ринків та їх дослідження, в т.ч. маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту;

– тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;

– розробка експортної стратегії підприємця початківця;

– фінансово-економічне обґрунтування ефективності та ціноутворення в експортній діяльності (Інкотермс);

– митні режими. Митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера;

– умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;

– особливості експортних контрактів;

– В2С export: як працює e-commerce канал.

Також підприємців ознайомлять із досвідом компаній Львівської області в напрямку розвитку бізнесу та виходу на нові глобальні ринки, для них проведуть нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу та нададуть ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відеоконтенту.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА навчальний курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на досвід компаній.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*