Підприємці Львівщини отримали підряд на пошиття засобів спецзахисту для медичних працівників

На Львівщині працюють компанії з іноземними інвестиціями. Однією з таких є швейне підприємство ТОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА». Компанія спеціалізується на виробництві робочого одягу для хімічної, автомобільної, фармацевтичної, харчової промисловості, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників. На ринку вже 16 років.

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією у світі, поширенням коронавірусної інфекції підприємство отримало замовлення від Уряду Франції на масове виготовлення одноразових медичних халатів. Відтак, звернулось до Львівської ОДА з проханням посприяти у залученні підрядників для пошиття засобів захисту медичним працівникам.

Як розповіла директор ТзОВ «Сежетекс-ЮА» Оксана Гальо на сьогодні, для виконання замовлення, компанія потребує понад 6 тисяч працівників для пошиття 100 млн медичних халатів.

«Це дуже гарні можливості для подальшої співпраці з Урядом Франції. Ми розуміємо брак досвіду в цій сфері для підприємств області, але також це гарна можливість для виробництв, які через карантин, не працюють на повну потугу.  Важливо сьогодні показати нашу спроможність до таких об’ємів виробництва», – зазначила вона.

Сторони також обговорили проблемні питання у виконанні замовлення, серед яких ціноутворення, залучення працівників, готовність підприємств області до пошиття такої  продукції.

Як додала керівник компанії, сьогодні важливо пояснити підрядникам, що до виробництва необхідно залучати 100 % працівників, це дозволить отримати результат, а продукції бути рентабельною.

Зі своєї сторони, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик запевнив гостей у підтримці та сприянні у виконанні замовлення для пошиття засобів захисту для медичних працівників. Він наголосив, що реалізація цього проекту, це не лише предметна допомога медикам, які рятують щодня людські життя, але й важливий іміджевий крок для області та України загалом.

Та додав, що компанія багато років є зразком чесного підприємництва та зарекомендувала себе, як сумлінний платник податків.

«Реалізацію цього проекту ми розглядаємо, в тому числі, як іміджеву складову. Важливо показати Європейському Союзу та Франції зокрема, що ми надійні партнери. Тому прикладемо максимум зусиль для допомоги вам», – зазначив Андрій Годик.

За посередництвом департаменту економічної політики, Львівська ОДА проведе відповідну інформаційну роботу з підприємницьким середовищем, профільним кластером та Міністерством.

«Ми активно включимось в цю роботу, зокрема в частині комунікації з підприємствами. Розуміємо важливість та постійну потребу цього сегменту виробництва. Відтак, звертаємося до всіх підприємств вказаного спрямування долучитись до співпраці із компанією»,-  додав Андрій Годик.

Для пропозицій до співпраці – контактна особа компанії, директор Оксана Гальо +380677735437.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*