Підприємства Львівщини представляють свою продукцію на виставці у Білорусі

У м. Гомель (Республіка Білорусь) триває Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Форум має на меті представити економічний потенціал регіонів України та Білорусі, а також розбудову нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Кожному українському регіону надається можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому своєї присутності.

Відтак, у межах Форуму працює виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 кв.м. Українська експозиція сформована за регіональним принципом за участі 15-ти регіонів країни. Бізнес-делегація Львівської області представлена 8-ма підприємствами. Всього експонується близько 50 українських підприємств.

На виставці представлені підприємства машинобудування, нафтохімії, будівельної і переробної галузей, легкої промисловості, освіти і охорони здоров’я.

Нагадаємо, вчора делегація Львівщини на чолі із першим заступником голови Львівської облдержадміністрації Ростиславом Замлинським взяла участь у 7-у засіданні Білорусько-Консультативної ради ділового співробітництва, під час якого обговорили питання торгівельно-економічного співробітництва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*