Підприємець – «загальносистемник» зобов’язаний подавати декларацію про доходи

загруженное (3)

Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу фізичні особи — підприємці за результатами календарного року подають до контролюючого органу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем своєї податкової адреси, в якій також зазначають авансові платежі з Податку на доходи фізичних осіб.

Таким чином, фізична особа — підприємець, яка застосовує загальну систему оподаткування, незалежно від того, провадилася протягом звітного року підприємницька діяльність чи ні, повинна подати за результатами календарного року податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Звертаємо вашу увагу, що останнім днем для подання такої декларації є понеділок, 9 лютого, 2015 року. За детальнішою інформацією можна звернутись у Центр обслуговування платників за адресою: м.Турка пл.Ринок 24, а також за телефонами: 3- 20-41, 3-24-06 та 3-22-75.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*