Підготовка до Шостих Бойківських Фестин

img_40596 грудня 2016 року у Верховній Раді України відбулась зустріч Степана Кубіва,  Андрія Лопушанського, Івана Грися  та директора Турківського районного народного дому, заслуженого працівника культури України Петра Косачевича.
Ділова зустріч була результативною. Степан Кубів  погодився очолювати від Українського Уряду оргкомітет Шостих Всесвітніх Бойківських фестин, де і переглянули  фестинну Програму.Основним проханням з боку  Петра Івановича  було те, щоб видали Розпорядження та доручення Кабміну з відповідним складом оргкомітету, який би курував певні ділянки доручення та систематично проводилась робота. Так, як до фестин залишилося не так уже й багато часу. Нагадаємо, що Шості Бойківські фестини заплановано провести  2 -6 серпня 2017 року. На фестини прибудуть люди з різних кінців світу, а це престиж держави відроджувати звичаї та обряди нашого народу. Недаремно гаслом фестин  є : «Всесвітні Бойківські фестини – у розбудові Української держави! ».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*