Підбито підсумки акції з профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання

shutterstock_244506941258737263_xwidth300

У департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації підбито підсумки акції з профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання, яка проходила у лікувально-профілактичних закладах області.

Так, за період проведення акції профілактичними рентгенофлюорографіями охоплено 214212 осіб, що складає 100,83 на 1 тис. населення (виявлено 140 осіб хворих на туберкульоз).

Також  методом рентгенофлюорографії обстежено 983 дитини, з них 18 дітей скеровано на дообстеження у спеціалізовані установи. У 3-х дітей виявлено туберкульоз. Всі діти були проконсультовані дитячими фтизіатрами.

Нагадаємо, традиційно акція з профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання тривала протягом місяця. До проведення акції долучилась уся медична громадськість області, працівники Товариства Червоного Хреста, керівники навчальних закладів. Фахівцями фтизіатричної служби області були проведені круглі столи, конференції з питань протидії хіміорезистентному та ВІЛ-асоційованому туберкульозу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*