Під час візиту Президента до КНР заплановано підписання низки важливих угод

98_main

Під час державного візиту Президента України Віктора Януковича до Китайської Народної Республіки заплановано підписання низки угод, важливих для економіки країни. Про це Глава держави повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Готується до підписання велика кількість різних угод, в тому числі й інвестиції для України», – сказав Віктор Янукович.

Президент підкреслив, що Китай надає важливого значення торговельно-економічним відносинам з Україною. Свідченням цього, зауважив він, є запрошення відвідати країну з державним візитом. «Україна як пріоритет для китайської економіки отримала державний візит. На рік у Китаї тільки два державні візити, і один із них – український», – сказав Президент.

«Хоча в нас ситуація внутрішня, як кажуть, не дуже добра для візитів, але, якщо я відмовлюсь від цього візиту, втратить економіка держави», – констатував Глава держави.

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*