Під час рейдів в області виявили 54 дитини без належної опіки батьків

Упродовж  I кварталу  2016  року   у  Львівській  області  провели  265 профілактичних рейдів, під час яких виявили 54 дитини без належної опіки батьків. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

За cловами Володимира Лиса, під час проведення рейдів “Вокзал”, “Діти вулиці”, “Канікули” з вулиці вилучили 39 дітей, 13 – зі сім’ї, 2 – з розважальних закладів. У сім’ю повернули 28 та до навчальних закладів – 15 дітей. У притулок влаштували 7 дітей, а до закладів охорони здоров’я – 4 дитини.

Під час проведення рейдів обстежили 356 сімей, 226 батьків отримали попередження та 70 батьків рекомендовано притягнути до відповідальності. Виявлено 10 порушень  правил  торгівлі  спиртними  напоями та  тютюновими  виробами,  попереджено 5 посадових осіб та ініційовано притягнути до відповідальності 3 особи.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*