Під час повторного голосування в області обрали 32 депутатів і двох сільських голів

Під час повторного голосування з чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та повторного голосування з перших виборів депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, яке відбулося у неділю, 15 листопада, на Львівщині обрали 32 депутатів і двох сільських голів.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

Зокрема, мешканці області обрали 29 депутатів сільських рад, по одному депутату Славської та Східницької селищних рад і Бабинської сільської громади Самбірського району. А також за попередніми результатами голосування виборці обрали Волянського сільського голову Старосамбірського району, самовисуванця Ігоря Владичака, який переміг свого конкурента на 72 голоси. Також було обрано на повторний термін Нагачівського сільського голову Яворівського району, самовисуванця Степана Дацка (розрив між двома учасниками перегонів склав 172 голоси).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*