Під час онлайн-обговорення напрацювали пропозиції до нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів спільно з ОБСЄ провів регіональне онлайн-обговорення проєкту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки.

За інформацією департаменту, участь у заході взяли понад 70 представників інститутів громадянського суспільства, науковців, експертів з Львівської, Кіровоградської, Харківської та Херсонської областей.

Учасники мали можливість більш детально ознайомитися з положеннями проєкту документа, який презентували члени робочої групи та обговорити питання:

– розширення механізмів фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства;

– впровадження в їх діяльність стандартів належного врядування;

– можливості запровадження категорії «суспільно корисні організації»;

– діяльності громадських рад при органах виконавчої влади;

– механізмів реалізації нової Стратегії та ін.

Пропозиції та зауваження до положень документа, що ґрунтуються на досвіді діяльності інститутів громадянського суспільства на місцевому рівні, були представлені під час обговорення у форматі «Світове кафе». Також учасники обмінялись результатами роботи та підбили підсумки онлайн-обговорення.

Пропозиції до окремих розділів проєкту Стратегії або проєкту в цілому, а також щодо ключових пріоритетів у сфері сприяння розвитку громадянського суспільства, які можуть бути реалізовані упродовж 2021 року, приймають до 30 жовтня 2020 року на e-mail: leonteva@kmu.gov.ua.

Детальніше за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*