Під час нагородження Марії Музичук керівники області задекларували ремонт шахової школи та бажання провести Чемпіонат світу у Львові

У п’ятницю, 1 травня, відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з чемпіонкою світу з шахів Марією Музичук, яка приїхала до Львова разом зі своїми батьками та сестрою.

Під час зустрічі у кабінеті голови Львівської обласної ради Петра Колодія, очільник обласної державної адміністрації вручив світовій призерці з шахів Відзнаку Львівської обласної державної адміністрації та подякував Марії, її батькам і сестрі за велику перемогу для України.

Спілкуючись із батьками Марії, які водночас є її тренерами, Олег Синютка та Петро Колодій заявили, що найближчим часом вони проведуть спільну нараду з питань ремонту приміщення шахової школи у Львові.

“Ми повинні мати обласну програму, яка передбачатиме залучення до цього виду спорту якомога більшої кількості дітей”, – зауважив він.

Окрім того, Олег Синютка повідомив, що через десять днів відбудеться зустріч з головою Світової федерації шахів, із яким обговорить можливість проведення в Україні, зокрема, на Львівщині, наступного чемпіонату світу з шахів.

“Нам відомо, що на сьогодні до участі в цьому поєдинку зголосилися дві претендентки – з України та з Китаю. Звичайно, було би правильно, якби цей турнір в Україні пройшов саме у місті Львові”, – сказав Олег Синютка.

Зі свого боку Марія Музичук також зазначила, що готова докласти максимальні зусилля, аби захистити свій титул чемпіонки світу з шахів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*