Під час Міжнародного економічного форуму підписали три угоди з іноземними партнерами

Під час XV Міжнародного економічного форуму у Львові, який стартував у четвер, 8 жовтня, підписано низку важливих документів щодо співпраці Львівщини з іноземними партнерами.

“Сьогодні підписано безпрецедентно важливі документи, які матимуть величезний позитивний вплив на економіку нашого регіону, – зазначив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. –  Символічно те, що документально ми підтвердили співпрацю  з відомими у світі партнерами саме тут, на форумі. До речі, ми намагатимемось напрацювати й нові партнерські зв’язки з учасниками форуму. Наші напрацювання, переконаний, у недалекому майбутньому переростуть у тісну співпрацю”.

Загалом у перший день форуму підписано три міжнародні угоди. Зокрема, підписано Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та компанією “Фуджікура” щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва підприємства з виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів.

Також сторони уклали угоду про взаєморозуміння в галузі енергоефективності, сталого управління ресурсами та розвитку біоекономіки між Львівською обласною державною адміністрацією та Спеціальним Агентством з відновлюваних ресурсів (Федеративна Республіка Німеччина).

Окрім цього, підписано договір про партнерство між Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та Благодійним фондом “Жертвам війни в Україні” (Польща) щодо надання допомоги громадянам потерпілим під час бойових дій.

До речі, на форум приїхало 349 гостей з України, Іспанії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Словенії та Туреччини.

Нагадаємо, що 8 – 9 жовтня у Львові відбувається XV Міжнародний економічний форум, який цьогоріч проходить під гаслом: “Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*