Петро Порошенко скерував листа Президентові ФІФА щодо стану санкцій львівського стадіону

Президент України Петро Порошенко скерував листа на адресу Президента ФІФА Джанні Інфантіно із проханням перевести санкції щодо “Арени Львів” в стан умовних. Таким чином національна збірна України могла б проводити у Львові кваліфікаційні матчі до Чемпіонату Світу 2018 року.

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради.

Зазначимо, стадіон “Арена Львів” дискваліфікували на 5 років за рішенням дисциплінарного комітету ФІФА від 27 вересня 2013 року та відсторонили від проведення офіційних змагань під егідою ФІФА. Санкції наклали через недисципліновану поведінку уболівальників на матчі відбору до ЧС-2014 між збірними України і Сан-Марино, що відбувся у Львові на стадіоні “Арена Львів” 6-го вересня 2013 року.

Також керівництво стадіону не змогло забезпечити належний рівень комфортності глядачів під час матчів “Шахтар”–”Динамо”, “Шахтар” – “Карпати” та “Зоря” – “Шахтар” .

Зважаючи на це керівник області повідомив, що має намір скерувати звернення у Міністерство  молоді та спорту України щодо звільнення із посади директора стадіону “Арена Львів” Дениса Ринського. Рішення аргументував нездатністю директора забезпечити лад на стадіоні під час проведення офіційних матчів та налагодити роботу відповідних служб.

Також наголосив, що необхідно ухвалити рішення відповідно до чинного законодавства, щоб ті уболівальники, які вчинили хуліганські дії, отримали відповідне покарання. А інцидент став застереженням для усіх тих, хто хоче скомпрометувати львівський стадіон.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*