Перинатальним центром – довгобудом у Миколаєві займеться робоча група зі Львівської обласної державної адміністрації

perenat_newsВже завтра  до райцентру Миколаїв виїде робоча група, аби з’ясувати проблемні питання із будівництвом перинатального центру. Про це повідомив сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало, оглядаючи майбутній медичний заклад.

«Проблема одна – це довгобуд. Я підготую розпорядження про створення робочої групи від Львівської обласної державної адімінстрації, яка виїде на місце і займеться цим об’єктом. Є багато суперечливих моментів, бачимо, що є якісна  і неякісна робота, але заклад має бути завершений », – сказав Олег Сало.

Будівництво перинатального центру розпочалось у Миколаєві ще у 1991 році. На сьогодні його будівельна готовність на рівні 85%. Для завершення будівництва та придбання необхідного обладнання потрібно орієнтовно 18 млн. грн, а загальна вартість – 34 млн. грн..

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*