Перинатальний центр введуть в експлуатацію після призначення сесією облради керівника, – Олег Синютка

Про це сьогодні, 28 березня, під час публічного звіту перед громадськістю щодо здобутків Львівщини у 2017 році повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Я думаю, що ті завдання, які ми ставимо перед собою є абсолютно реальними до виконання. Львівський перинатальний центр на сьогоднішній день готовий до введення в експлуатацію. Я переконаний, що після того, коли на сесії Львівської облради розглянуть питання стосовно призначення відповідних керівників цього закладу, ми введемо його в експлуатацію. І це, насправді, буде найсучасніший заклад даного профілю та типу на території України», – наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, що будівля Львівського перинатального центру готова до відкриття, усі будівельні роботи завершені, замовлено медичне обладнання та меблі.

Нагадаємо, що 8 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гроймсан в межах робочого візиту на Львівщину відвідав Львівський перинатальний центр і проінспектував стан будівельних робіт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*