Перший заступник голови Верховної Ради України зустрілася з лікарем з Бостону, який рятує маленьких українців

27 вересня у межах робочого візиту на Львівщину перший заступник голови Верховної Ради України, уповноважена Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко зустрілась з лікарем з Бостону Геннадієм Фузайловим.

Під час зустрічі Ірина Геращенко висловила вдячність доктору Геннадію Фузайлову за врятовані життя маленьких українців та допомогу у лікуванні.

“Ми познайомились з лікарем з Бостона Геннадієм Фузайловим, у 2005 році, коли в Бостонському опіковому центрі робили операцію Анастасії Овчар. За цей час доктор Фузайлов і його команда врятували життя 55 українських дітей”, – зазначила Ірина Геращенко.

Також вона додала, що цього тижня  лікар з командою безкоштовно працюють на Львівщині та уже надали консультації для 186 дітей, зробили 53 операціїї, Зазначимо, що серед пацієнтів є діти зі Сходу.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*