Перший заступник голови РДА Микола Яворський здійснив робочу поїздку у населені пункти

369В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 27 березня, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський побував в населених пунктах Хащівської сільської ради. Проведено зустріч з громадськістю, представниками сільської ради, організацій, закладів та підприємств, розташованих на адміністративній території органу місцевого самоврядування. Зустрічі керівництва району з активом сіл – найкращий спосіб комунікації з мешканцями району, що сприяє оперативному вирішенню проблемних питань громад.

У ході зустрічі, серед інших, порушувалися та обговорювалися питання стосовно ремонту дороги Турка – Лопушанка; вирішення питань щодо приватизації земельних ділянок; дотримання графіку руху автобусів, доїзд до кінцевої зупинки; вивіз твердих побутових відходів, благоустрій села та підготовка до Великодніх свят ; про закриття початкової школи в селі Лопушанка; про відкриття митного переходу Лопушанка – Михновець та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*