Перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Яворський взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 27 травня, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Яворський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

  1. Про проведення весняного призову громадян на строкову військову службу.
  2. Про стан використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
  3. Про впровадження принципу добового балансування на ринку природного газу.
  4. Про видатки передбачені у місцевих бюджетах Львівської області на закупівлю послуг (путівок) з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
  5. Про надання пропозицій щодо забезпеченням житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  в рамках Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області у 2019 році.
  6. Про реалізацію заходів боротьби з борщівником Сосновського.

За результатами проведення скайп – наради першим заступником голови Турківської райдержадміністрації Миколою Яворським було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*