Перший заступник голови РДА Микола Яворський здійснив поїздку в населені пункти району

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 6 березня, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський побував в населених пунктах селів Прислопа та Шум’яч. Проведено зустріч з громадськістю, представниками сільської ради, організацій, закладів та підприємств, розташованих на адміністративній території органу місцевого самоврядування. У ході зустрічі, серед інших, в с.Присліп порушувалися та обговорювалися питання стосовно ремонту дороги с.Присліп; продовження газифікації житлових будинків в селі Присліп; продовження реконструкції народного дому в селі Присліп; забезпечення ліками згідно програми «Доступні ліки»; дотримання графіку руху автобусів .

В с.Шум’яч: ремонт дороги Турка – Лопушанка; забезпечення ліками згідно програми «Доступні ліки»; дотримання графіку руху автобусів; скорочення техпрацівників в Шум’яцькій ЗОШ І-ІІст.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*