Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський привітав держслужбовців з професійним святом

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє з одного боку широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це не легка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. З нагоди професійного свята –  Дня державної служби, держслужбовців райдержадміністрації та держустанов району привітав перший заступник голови  райдержадміністрації Микола Яворський, який побажав присутнім мудрості дій, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров’я, миру, благополуччя у сім’ях, оптимізму у щоденній праці на благо людей, витримки і терпіння, таких необхідних у роботі.

Окремих працівників за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району відзначено  грамотами райдержадміністрації.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*