Перший заступни к голови райдержадміністрації взяв участь у святковій нараді працівників бібліотек району

44444430 вересня –  Всеукраїнський День бібліотек.  Це свято не тільки професійне, а й загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була в бібліотеці. День бібліотек – це передусім свято книги, великдень душі людської, що починається зі Сковороди та Котляревського, із духовних глибин Кобзаря Шевченка, через святий собор Гончара, чорну голгофу Стуса і Симоненка, душевний біль Теліги і Костенко. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та матері Софії за християнським календарем відзначається це свято.

30 вересня 2015 року в приміщені Турківської дитячої музичної школи відбулася святкова нарада працівників бібліотек району за участю першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації Дмитра Лугового, заступника голови районної ради Юрія Лила та начальника відділу культури і туризму Володимира Кузьмина. Директор Турківської ЦБС Ганна Ільківна Семків привітала бібліотекарів з святом та зазначила, що життя в бібліотеках не стоїть на місці: вводяться інноваційні технології, поповнюються бібліотечні фонди. Перший заступник голови Турківської РДА Дмитро Луговий, заступник голови районної ради Юрій Лило та завідуючий відділом культури і туризму РДА Володимир Кузьмин приєдналися до привітань на адресу всіх працівників книгозбірень – безцінного осередка нашого людського досвіду і знань. Під час урочистостей бібліотекарі були нагороджені грамотами. А колектив районного народного  подарував музичні вітання бібліотечним працівникам від усіх працівників народних домів району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*