Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів побував на териконі поблизу Червонограда

17 вересня, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у рамках робочої поїздки на Львівщину побував на териконі поблизу с. Сілець Сокальського району та провів нараду з керівниками та фахівцями гірничо-збагачувальної фабрики, спеціалізованого управління з гасіння териконів і рекультивації земель та інших підрозділів ДП “Львіввугілля”.

Під час наради обговорили стан та перспективи розвитку Львівської вугільної компанії та локалізацію і шляхи запобігання екологічних загроз на териконах гірничо-збагачувальної фабрики.

За словами Степана Кубіва, напередодні його поїздки на Львівщину у Верховній Раді активно обговорювали питання щодо займання териконів, що на Сокальщині. “На сьогодні ситуація не є надзвичайною, і її можна вирішити на локальному рівні. Зокрема, на території, де відбулось займання, тривають відповідні роботи: площу поливають водою та засипають інертною породою, щоб перекрити доступ повітря”.

Також Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів дав доручення завершити усі необхідні роботи із гасіння на териконах і представити стратегічний план процесу.

На нараді обговорили і питання модернізації шахт та шляхи вирішення заборгованості зарплат шахтарів.

“Аби забезпечити нормальну роботу Львівської вугільної компанії та вирішити питання із погашенням заборгованості щодо зарплат її працівників, необхідно збільшити обсяги видобутку вугілля до 150 тисяч тонн щомісяця”, – наголосив голова ЛОДА Олег Синютка.

Зокрема, як повідомив Степан Кубів, у бюджеті на 2017 рік вже передбачали кошти на модернізацію шахт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*