Перший в Україні центр обслуговування громадян запрацює на базі львівського Поштамту

ukrpost11 жовтня  Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, в рамках робочої поїздки на Львівщину, відкриє перший в Україні Мультисервісний центр обслуговування громадян на базі Поштамту у Львові.

З нагоди відкриття в адмінбудинку львівського Головпоштамту відбудеться електронна презентація Мультисервісного центру, а також представлення нової пакувальної тари для поштових відправлень.

Зазначимо також, що у новому Центрі обслуговування споживачів, крім традиційних поштових послуг (надіслати листівку, лист, бандероль, оформити підписку на пресу), можна буде отримати 40 видів адміністративних послуг (оформити субсидію, пенсію, свідоцтво тощо). Також буде можливість замовити кур’єрську доставку, сплатити за комунальні послуги, роздрукувати «Електронний квиток» на будь-який вид транспорту, оформити грошовий переказ, кредит та скористатись послугами Державної реєстраційної служби та Міграційної служби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*