Перший урок у школах пропонують присвятити 25-й річниці незалежності України

Перший урок у новому навчальному році Міністерство освіти і науки України пропонує освітянам присвятити відзначенню 25-ї річниці незалежності України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Для учнів 1-4 класів запропонували провести урок на тему “Це наше і це твоє” з використанням мультфільмів. Цією пропозицією продовжується спільний проект Міністерства освіти і науки та телеканалу ПЛЮСПЛЮС “Це – наше і це – твоє”, започаткований у вересні минулого року.

Так, учні 2-4 класів упродовж вересня-листопада 2015 року у своїх малюнках розповідали, чим вони можуть пишатися у своєму рідному краї, своїй країні. За підсумками цього конкурсу із шести сотень дитячих робіт обрали сто сімдесят одну. Розповіді учнів об’єднали у 25 більш загальних тем, що лягли в основу нового сезону мультфільму “Це – наше і це – твоє!”. Мультиплікаційні фільми пропонують переглянути молодшим школярам на початку нового навчального року.

Для учнів 5-11-х класів урок 1-го вересня пропонують присвятити темі “Від проголошення Незалежності до нової України”.

Разом з тим, Міністерство наголошує, що вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм.

Окрім того, 1 вересня загальноосвітні навчальні заклади також можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі “Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!”. Інтелектуальні змагання проводяться серед учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема, команд (класів) у три тури: І тур – шкільний; ІІ тур – районний (міський); ІІІ тур – онлайн-голосування, де визначиться переможець на всеукраїнському рівні. Варто зазначити, що цей конкурс пройде під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” (DESPRO).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*