Першокурсники ліцею імені Героїв Крут присягли на вірність Україні

У середу, 14 жовтня, з нагоди Дня захисника України, на площі перед Львівською обласною державною адміністрацією відбулася урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Цього дня на вірність Україні присягнули майже три сотні юнаків.

Привітати молодих захисників України прийшли керівники області та міста, громадськість, військові, а також їхні близькі та рідні. До ліцеїстів також звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Зокрема, у вітальному слові він наголосив, що навчатися у такому закладі – велика честь, адже цього прагне молодь практично з усіх куточків України.

“Дорогі ліцеїсти, ви вибрали особливу справу та професію. Ви могли стати добрими лікарями, вчителями чи обрати будь-який інший фах. Проте ви вирішили стати на шлях захисника України. У день, коли виголошуєте присягу, ви повинні знати, що український народ водночас покладається на вас і пишається вами, а Україна обов’язково про кожного з вас завжди пам’ятатиме. Адже ви відсьогодні українські воїни!”, – зазначив Олег Синютка.

Опісля присяги, відбулось урочисте проходження ліцеїстів Львівського державного ліцею імені Героїв Крут від Львівської ОДА до Гарнізонного Храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Спільно з ними урочистим маршем вулицею Винниченка пройшлись й представники молодіжних громадських організацій НСОУ “Пласт” та “Спадщина”, Братства ветеранів УПА, а також реконструктори в одностроях військових формувань історичних періодів України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*