Першого вересня рятувальники ліквідували 45 пожеж, спричинених підпалами

У вівторок, 1 вересня, на території 15-ти районів області та 4-ох міст обласного значення зафіксовано 45 подій, пов’язаних із пожежами у природних екосистемах, на площі понад 10,7 га (7 – пожеж торфу та 38 – сухої трави). Найбільше горіло у Пустомитівському, Жовківському, Яворівському, Миколаївському та Мостиському районах, а також у місті Львові.

Пожежно-рятувальні підрозділи своєчасно ліквідували усі пожежі, – інформують у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Слід зазначити, що продовжується гасіння торф’яних пожеж, які виникли 25 – 29 серпня, у с. Роснівка Яворівського району (горить на площі 1,7 га) та с. Піски Пустомитівського району (на площі 1,5 га).

Оскільки найближчими днями на території області місцями збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас), вкотре закликаємо мешканців області припинити спалювання стерні на полях та присадибних ділянках, не допускати підпалів сухої рослинності, лісових насаджень і торфу, дбати про власне життя та здоров’я.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*