Першочергове питання сьогодення – допомога українській армії, – Ю. Турянський

DSC_1641

Найголовніше питання сьогодення – це питання  швидкої перемоги українського народу над ворогом. А така перемога реальна тільки тоді, коли ми будемо працювати злагоджено. І першочергове завдання для всіх нас –  це допомога нашій армії , – на цьому наголосив т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський 9 вересня  під час виступу на XXX сесії обласної ради.

«Станом на вчорашній день маємо 212 поранених, які перебувають у лікувальних закладах області. На превеликий жаль, багато бійців з нашого регіону  загинули, сьогодні це число сягає близько ста осіб», – сказав очільник області.

За словами Юрія Турянського,  вчора бюджетною комісією Львівської обласної ради було схвалено зменшення видатків на реалізацію деяких програм задля збільшення видатків на надання одноразової допомоги сім’ям, родичі яких загинули у зоні АТО.

Він додав, що для  забезпечення потреб військових формувань, задіяних в АТО, в тому числі військових  частин, державної прикордонної служби, десантників і батальйону «Львів», з резервного фонду  обласного бюджету передбачено виділити  додаткові кошти   на суму понад 11 млн грн.

Також на переконання т.в.о. голови ОДА, Львівщина сьогодні повинна думати і про власну обороноздатність та безпеку своїх громадян.

«Це великий комплекс заходів – від створення загонів охорони і партизанського руху до відновлення захисних споруд, медичної допомоги постраждалим в зоні АТО», – зазначив керівник області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*