Перші кредитні договори в рамках будівництва доступного житла підписали п’ять працівників Львівської залізниці

IMG_4031_top

27 листопада в облдержадміністрації відбулось урочисте підписання перших кредитних договорів в рамках реалізації пілотного проекту з будівництва доступного житла для працівників Львівської залізниці.

Перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич привітав учасників урочистостей з початком реалізації спільного проекту Львівської ОДА, ДТГО «Львівська залізниця», Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та «Укргазбанку» щодо будівництва доступного житла за адресою: м. Львів, вул. Калнишевського, 3.

«Нам першими в Україні вдалось організували такий проект. Ще у серпні цього року було укладено меморандум щодо зведення будинку Львівської залізниці. А вже сьогодні офіційно підписуємо перші кредитні угоди. Варто також наголосити, що людина, яка підписала такий договір має гарантію з двох сторін: зі сторони держави та від підприємства, де вона працює», – зазначив Б.Матолич.

«Така співпраця ще раз доводить, що усі, хто мають обігові кошти, можуть долучитись до будівництва доступного житла. Адже в рамках виконання цієї програми у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вже акредитовано понад 20 будинків на території області, які недобудовані та потребують завершення будівництва», – додав перший заступник керівника області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*