Першачкам розповіли, що школа – це цілий світ багатьох цікавинок

11 вересня 2015р. у Турківському районі в всіх 50 загальноосвітніх навчальних закладах відбулися урочисті лінійки присвячені Дню знань.

Розпочалися лінійки виконанням Державно Гімну України, який заспівали усі присутні. Учні та педколективи вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, що загинули в зоні АТО хвилиною мовчання.

Директори шкіл, та запрошені гості привітали школярів, вчителів, батьків  із початком навчального року.

Першачкам  розповіли, що школа – це цілий світ багатьох цікавинок: в ньому знайдеться місце для кожного з них не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, їхнім творчим талантам на сцені, і їхнім шедеврам майстерності на різноманітних виставках.

Випускникам побажали успішно закінчити навчальні заклади, з повною відповідальністю віднестися до вибору своєї майбутньої професії, бути і залишатися патріотами України, так як майбутнє держави залежатиме саме від них, Вони є «Цвітом Української Нації».

Маленькі учні відвідали перший урок у своїх класах де учителі розповідали школярам про Україну, державність, патріотизм і про героїв теперішніх часів і минулих літ.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*