Перевізники, громадськість та влада обговорили проблеми транспортної сфери

Питання ремонту доріг, якості транспортних перевезень та проблему безпеки дітей як учасників дорожнього руху обговорили у четвер, 23 липня, учасники  І-го регіонального Форуму з безпеки дорожнього руху.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив на важливості порушених проблем і висловив занепокоєння щодо неналежної уваги чиновників і перевізників до проблем транспортної сфери.

“Ми маємо справу з людським життям, – наголосив очільник області. –  Критерієм якості нашої роботи є зниження показників смертності на дорозі. Адже сьогодні на дорогах гине більше людей, ніж в антитерористичній операції. Про війну ми говоримо дуже багато, а до ДТП ставимося недбало”.

Також Олег Синютка висловив подяку громадським організаціям за ініціативність і результативну роботу у сфері транспортної безпеки і доручив директорові Департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Андрієві Щеп’яку узагальнити напрацювання контролюючих органів, громадських організацій і Форуму з безпеки дорожнього руху з метою їх подальшого ефективного впровадження.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*