Перевізникам відшкодують витрати на перевезення пільговиків

На Львівщині перевізникам відшкодовуватимуть з обласного бюджету вартість пільгового перевезення окремих категорій громадян. Такий механізм передбачили Програмою компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2017 рік. Загальний обсяг фінансування Програми з обласного бюджету – 15 млн грн: автомобільному транпорту – 10 мільйонів гривень, залізниці – 5 млн грн.

За словами директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Кузяк, Програма скерована на організацію відшкодування перевізникам вартості пільгового перевезення окремих категорій громадян, яким законодавством надано право безоплатного проїзду на міських, приміських та міжміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.

Крім того, документом передбачається забезпечення компенсації збитків автомобільним перевізникам та залізниці від пільгових перевезень окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування.

Компенсації здійснюватимуться у вигляді субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення)  бюджетам, окрім міста Львова.

Варто зазначити, що в Львівській області функціонує 882 приміських та міжміських маршрути, на яких працює 2 318 автобусів різної пасажировмісності. Маршрути обслуговують 59 перевізників. Загальна ж кількість пільговиків на території області становить 692 тисячі осіб.

Нагадаємо, що з 1 липня на Львівщині стартує експеримент з монетизації пільг.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*