Перевірити розвиток дитини можна за допомогою онлайн скринінгу

Відтепер родини з дітьми раннього віку (від 0 до 4 років) мають можливість перевірити розвиток дитини за допомогою онлайн скринінгу.

Вже рік як Мінсоцполітики реалізує проект Twinning «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність».

Проектом передбачено розбудову потенціалу органів влади України на центральному та місцевому рівнях щодо розробки і впровадження системи раннього втручання і реабілітації для дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик отримати інвалідність, і тим самим сприяти зміцненню нової ролі державного управління в частині надання соціальних послуг.

Наразі, стартував початок пілотування (опробування/тестування) моделі онлайн скринінгу для виявлення у дітей відставання та порушення розвитку та визначення потреби у послузі раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя.

Проект діє в чотирьох пілотних областях України, а саме: у Закарпатській, Львівській, Одеській та Харківській.

Відтак, перевірити розвиток дитини за допомогою онлайн скринінгу можна за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*