«Перерозподіляти кошти, призначені для закупівлі медобладнання ковідним лікарням – передчасно», – Іван Собко

На засіданні постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту сьогодні розглянули питання перерозподілу коштів обласної програми, що передбачені на закупівлю медичного обладнання для лікарень, які борються із коронавірусом.

Невикористаних 30 млн пропонували перерозподілити на інші потреби. Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вважає такий крок передчасним.

«Ми маємо невикористаними кошти на придбання мед обладнання для ковідних лікарень, відповідно сьогодні комісія розглянула питання про те, щоб частину коштів розподілити на інші потреби. Позиція облдержадміністрації є іншою. Це однозначно передчасно, відповідно рішення не прийняли, а комісія доручила департаменту охорони здоров’я підготувати на наступне засідання перелік усіх найбільш актуальних потреб обласних медичних установ», – зазначив Іван Собко.

Під час засідання комісія також розглянула можливість виділення додаткових коштів для КНП “Західноукраїнський спецалізований дитячий медичний центр” на виплату зарплат та заходи з енергоефективності. Також порушили питання заборгованостей із заробітної плати у Львівському обласному дитячому психоневрологічному диспансері.

«Львівська ОДА провела розрахунки із закладом в повному обсязі. Усі працівники уже отримали на свої рахунки всі виплати», – акцентував Іван Собко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*