Перераховано кошти субвенції на ремонт доріг комунальної власності населених пунктів області

Розпорядженнями голови обласної державної адміністрації затверджено  переліки об’єктів доріг комунальної власності в населених пунктах області, ремонт яких у 2013 році проводяться за кошти субвенцій з державного бюджету, на загальну суму 148,1 млн.гривень.

Із врахуванням зазначеного, бюджетам міст обласного значення та районів  повністю передано з обласного бюджету кошти субвенції, отриманої з державного бюджету на цю мету в сумі  8,7 млн. гривень.

Окрім цього, безпосередньо бюджетам міст і районів області з державного бюджету протягом січня-березня поточного року було перераховано кошти субвенції на ремонт комунальних доріг в сумі 15,8 млн. гривень.

Затверджені переліки об’єктів доріг і отримані кошти субвенцій, у разі проходження оплати робіт в органах Державної казначейської служби України, дають можливість містам і районам приступити до проведення ремонтних робіт на дорогах комунальної власності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*