Переможцям та призерам олімпіад і конкурсів вручили премії

У середу, 20 травня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, міжнародних олімпіад і конкурсів з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради.

У зустрічі взяли участь 112 учнів та студентів переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та 88 працівників освіти, які їх підготували.

Учням та працівникам освіти під час зустрічі вручили премії. Для преміювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників у департаменті освіти та науки Львівської ОДА на 2015 рік виділили 400 тисяч гривень.

“Учнівська молодь успішно представляє Львівщину в інтелектуальних змаганнях на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. Щороку зростає кількість переможців обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, – повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук. – У 2014-2015 навчальному році переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін стали 67 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, що становить 55% від кількості учасників”.

Претендентами для участі в Міжнародних олімпіадах визначено троє учнів загальноосвітніх навчальних закладів області з числа переможців Всеукраїнських олімпіад з астрономії, математики та хімії.

Львівщина в останні роки – в числі перших серед областей України за підсумками інтелектуальних змагань. Львівська область посідає перше місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, друге – за Інтернет-олімпіадами, четверте – за результатами Міжнародних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Найбільших успіхів з року в рік досягають учні Львівського фізико-математичного ліцею.

Із обдарованою учнівською молоддю працює Львівська обласна Мала академія наук. Організовано дистанційне навчання зі здібними сільськими школярами області. Понад 350 учнів очно-дистанційної школи отримали можливість долучитися до дистанційного навчання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*