Переможців та лауреатів обласного конкурсу на кращу соціальну рекламу антиалкогольного спрямування відзначили під час колегії управління молоді та спорту ОДА

IMG_8673_newsУ четвер, 28 листопада, в залі засідань Львівської ОДА відбулося планове засідання колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Перед початком засідання у святковій атмосфері було відзначено переможців та лауреатів обласного конкурсу на кращу соціальну рекламу антиалкогольного спрямування. Зокрема, кращими у конкурсі стали: голова Львівської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл» Богдан Галайко; студенти ЛНУ ім. І.Франка Андрій Мачурад та Ольга Матейчик; автори громадської організації «Медіа СКАЗ» з м.Броди Галина Копровська та Андріана Леле; представник громадської організації «Медіатач» Ольга Євстігнєєва; студентка поліграфічного коледжу Української академії друкарства Світлана Забейда та інші.

Також за підсумками XXII спортивних ігор Львівщини та VI обласних ігор ветеранів спорту 2013 року, присвячених Року Івана Боберського, грамотами та командними кубками відзначили й успіхи збірних команд районів і міст Львівщини.

Під керівництвом голови колегії, начальника управління Юрія Майбороди члени колегії, керівники структурних підрозділів молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення розглянули стан виконання заходів із відзначення у 2013 році на Львівщині Року видатного діяча української фізичної культури І. Боберського. Окрім цього, вони обговорили організаційні засади та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в обласному центрі м.Львів (за результатами рішення колегії від 4 жовтня 2012 року № 8), а також ряд поточних та актуальних питань розвитку фізкультурно-спортивного руху Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*