Переможці конкурсу “Історія, яка нас об’єднує” отримають грант на дослідження

На Львівщині стартував конкурс “Історія, яка нас об’єднує”. Тематика цьогорічного конкурсу: “Незвичайні долі звичайних людей на зламі історії”. Молоді науковці до 25 листопада можуть подати заявку на участь у ньому. У заявці історики повинні обов’язково вказати тему свого дослідження. Опісля конкурсна комісія визначить 12 переможців, які отримають грант на розвиток запропонованої теми.

Про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний під час прес-конференції у вівторок, 10 листопада.

“Ми прагнули створити такий проект, який би об’єднував українців із різних куточків нашої країни, – зауважив Юрій Підлісний. – Тому закликаємо взяти у ньому участь авторів із усіх областей України”.

За організаційні моменти конкурсу водночас відповідають два департаменти ЛОДА: освіти та науки і з питань культури, національностей та релігій. “Ми не втручаємося в наукову складову конкурсу, за яку відповідає експертне середовище, – підкреслила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олександра Небожук. – Після відбору молоді історики-переможці отримають невеликий грант в сумі 5 000 гривень для розвитку проектної ідеї та дослідження обраної теми, зокрема конкурсанти матимуть можливість відвідати архіви та бібліотеки”.

Дослідження переможців будуть опубліковані на сайті видання “Історичної правди” та рекомендовані Конкурсною комісією до фахових видань.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявки до 25 листопада цього року. За адресою: 79008 м. Львів, вул. Винниченка,14, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (відділ мистецтв та розвитку культурних проектів) з позначкою “Конкурс” , e-mail: uklviv@ukr.net, storythatunites@gmail.com Телефон:(032) 261-22-27; 0672680521 Факс: (032) 261-25-93.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*